SZAKMÁK ÉJSZAKÁJA
banner vflogo
BERETTYÓÚJFALUI SZC VERESS FERENC SZAKGIMNÁZIUMA ÉS SZAKKÖZÉPISKOLÁJA
  Nyitólap Programok Galéria Támogatóink Kapcsolat

PRÓBÁLD KI!    CSINÁLD MEG!    ISMERD MEG!

2018. ÁPRILIS 13.

Programok

12:00-14:00 ÜZEMLÁTOGATÁS a hajdúböszörményi NAGÉV RÁCS KFT. tanműhelyében. A rendezvény látogatása előzetes regisztrációhoz kötött!  REGISZTRÁCIÓ ITT!

18:00 Ünnepélyes megnyitó a színpadon

18:15 SZAKMAI STAND UP COMEDY

18:30 Munkaruházati divatbemutató

19:00 SALIDA Tánc Sport Egyesület műsora

19:15 SZAKMAI STAND UP COMEDY

19:30 Iskolánk tanulóinak zenei előadása

20:00 HERITAGE zenekar koncertje

A megnyitó után folyamatosan zajló programjaink:

Megnevezés Szakmacsoport Ideje Kinek szól?
DÍSZCSOMAGOLÁS a kereskedelemben, bemutató és gyakorlat Kereskedelem Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
PINCÉR ÜGYESSÉGI VERSENY: 3 csapat versenyzik egymással. Szlalombam, különböző ügyességi versenyek. Vendéglátóipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
SZAKMACI CUKORKA BOLTJA kereskedő talulóink segítségével. Promóciós anyagok eljuttatása a látogatók számára. Kereskedelem Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
BETONACÉL = Beton a Cél! Betonacél fajták megismerése. Építőipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
ÉPÜLETSZOBRÁSZAT - Díszítőelemek tervezése, gyártása Építőipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
VERESS KILÁTÓ -HOGY MINDEN SZAKMÁT EGYSZERRE LÁSS! Kilátótorony építése Építőipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
CSEMPÉZŐ, MOZAIKKIRAKÓ Hidegburkolás beltérben. Építőipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)

NEM CSAK EGY FŰSZERTESZT! Fűszerteszttel egybekötött, látványos éjszakai kemencés finomságok készítése.
Vendéglátóipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
SZAKMAI STAND UP COMEDY -színes, vicces, lendületes szórakoztató műsor a szakmákról. Vendéglátóipar 18:15 és 19:15 Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
JÁTÉKOS INFORMATIKA a Learningapps interaktív internetes, multimédiás tankockák alkalmazásával. Informatika Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
VIRTUÁLIS SZÁMÍTÓGÉP SZERELÉS Rakj össze szimulátor segítségével asztali számítógépet vagy laptopot! Informatika Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
VERESS VENDÉG FALATOK Vendégváró falatkák készítése saját ötlet alapján, kínálgatása a különböző helyszíneken. Vendéglátóipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
OKOSTÁNYÉR - Mi legyen egy nap a tányérodon? Salátabár szabadon. Vendéglátóipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
TERMÉSZETESEN FÁBÓL. Hajdúböszörményi épület és bútorasztalos vállalkozások bemutatkozása. Faipar Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
DIVATBEMUTATÓt tartunk iskolánkban a szakképzés területén használatos munkaruhákból Kereskedelem 18:30- tól Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
MILYEN SZAKMA ILLIK HOZZÁD? Interaktív önismereti tesztek. Szociális Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
FEDEZD FEL A HEGESZTÉS VILÁGÁT! - gépészeti bemutató Gépészet Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
A MOZGÁS ÖRÖME - sportprogramok iskolánk tornatermében. Sport Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)
Pályaválasztóknak (7-8. osztály)
ÉP TESTBEN, ÉP LÉLEK! - egészségügyi bemutató Szociális Folyamatos Általános Iskolásoknak (1-6. osztály)

A színek jelentése:

Szakmakipróbáló programok:csináld meg! Tapasztald meg, milyen mesterember lennél!

Interaktív programok:ne csak nézd, próbáld is ki! Kapcsolódj be az interaktív programjainkba!

Előadások, bemutatók:ismerd meg azt a világot, aminek csak a gyümölcseit ismered!

Üzemlátogatások:látogass el az egyes szakmák természetes élőhelyére, ahová máskor nem juthatsz be!

Copyright © 2018 Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, All Rights Reserved