joomla templates top joomla templates template joomla

Bemutatkozás

Iskolánk 2015. július 1-től a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum tagintézményeként működik a Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája néven. Az iskola a városközpontban könnyen megközelíthető, csendes, nyugodt környezetben található, hatalmas parkosított udvarral. Középiskolánk idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját. Szakmunkásképző iskolából vált 2016-ig szakiskolát és szakközépiskolát is működtető szakképző intézménnyé. Majd 2017-től megindult a szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzés. Jelenleg közel kétszáz tanuló végzi tanulmányait az Enyingi Török Bálint utcán lévő főépületben. További információk itt olvashatók.

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

4220 Hajdúböszörmény, Enyingi Török Bálint utca 5/a. - Tel: 06 (52) 228-615

OM azonosító: 203030 - E-mail: titkarsag@veressferenc.berettyoujfaluiszc.hu