Bemutatkozás

Iskolánk 2015. július 1-től a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum tagintézményeként működik a Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája néven.

Az iskola a városközpontban könnyen megközelíthető, csendes, nyugodt környezetben található, hatalmas parkosított udvarral.

Középiskolánk 2014-ben ünnepelte fennállásának 45. évfordulóját. Szakmunkásképző iskolából vált 2016-ig szakiskolát és szakközépiskolát is működtető szakképző intézménnyé. Majd 2017-től megindult a szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzés.

Jelenleg több mint kétszáz tanuló végzi tanulmányait az Enyingi Török Bálint utcán lévő főépületben. További információk itt olvashatók.