Tanévkezdés iskolánkban

Szeptemberről, a hűvösre forduló időről, a hulló falevelekről általában az iskolakezdés jut eszünkbe. S valóban szeptember 2-án 8 órakor az iskola udvarán egybegyűlt régi és új diákok, valamint a pedagógusok részvételével zajló ünnepi tanévnyitóval kezdetét vette a Veress Ferenc Szakképző Iskolában is a 2013-14-es tanév.

A 9. osztályosok várakozásteljes izgalmát s a már felső évfolyamos diákok kíváncsiságát egyaránt oldotta a Nagyné Fórizs Lenke tanárnő által összeállított vidám, a vakációt búcsúztató műsor.

A sok tekintetben változásokat hozó tanév legfontosabb aktualitásairól Rózsáné Ócsai Edit megbízott intézményvezető tájékoztatta a tanulókat és a megjelent szülőket.

A névadó emléke előtt is tisztelegtek a diákok. Az iskola udvarán álló kopjafára helyeztek koszorút a diákönkormányzat képviselői.

Aztán az osztályfőnöki órákkal kezdetét vette a tanítás. A nevelőtestület tagjai az új tanévben is magas színvonalú nevelő-oktató munkával segítik elő minden tanuló szakmai és egyéni fejlődését.

Kovácsné Komáromi Éva