Emléknap

Az iskola K1 oktató termében berendezett Emléknap kávézóba hívtuk április 18-19-én az iskola tanulóit, pedagógusait egy forró csokira, kávéra, üdítőre. Interaktív módszerekkel; emlékeztünk meg középiskolánkban a Beneš-dekrétumok következtében a Csehszlovák Köztársaságból kizárt, Magyarországra telepített több mint százezer magyar emberről. Az edzőteremben a vállalkozó diákok a térképes megfigyelést követően Emléknap spinning-edzésen virtuálisan tették meg a kitelepített emberek útját. A Felvidékről kitelepítettek emléknapja rendezvényt a Rákóczi Szövetség támogatta. A program vezetői Kovácsné Komáromi Éva, Szerdahelyi Zoltán, Csóka János, iskolánk pedagógusai voltak. Fotóink megtekinthetők iskolánk facebook oldalán, az alábbi képre kattintva.