Játékos német nyelvi verseny

2018. január 09-én játékos német nyelvi versenyt rendeztünk általános iskolás tanulóknak. A tanulók az alábbi eredményeket érték el:

7. osztályos kategóriában:

1. helyezés: Csák Edit, Nagy Zsuzsanna Ildikó, Polgári Zsanett (Középkerti Általános Iskola)
  2. helyezés: Fábián Leila, Kocsis Judit, Kun Brigitta (Bethlen Gábor Általános Iskola)
  3. helyezés: Hagymási Sándor, Pipó Máté, Sári Máté (Bethlen Gábor Általános Iskola)

8. osztályos kategóriában:

1. helyezés: Dobó-Nagy Boglárka, Nagy Vanda, Szabó Noémi (Középkerti Általános Iskola)
  2. helyezés: Balogh Noémi, Németh Attila, Németh Zuzsa (Bethlen Gábor Általános Iskola)

Eredményükhöz gratulálunk! Fotóink megtekinthetők az alábbi képre kattintva, iskolánk facebook galériájában.