Szalagavató ünnepség és bál

2016. december 10-én 17 órától került megrendezésre a BSZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában a szalagtűző ünnepség. A középiskolák életében kiemelt rendezvénynek számító eseménynek a Sillye Gábor Művelődési Központ és Közösségi Ház színházterme és a Kálvineum épülete adott otthont. A jeles délután meghitt és köszöntést, köszönetet kifejező pillanatok által vált emlékezetessé. A Származás című vers, Rózsáné Ócsai Edit Igazgatónő - Veress Ferencet idéző- tudásra, tanulásra motiváló gondolatai, a Máté & Nagy Bt. cég részére a szakképzés népszerűsítéséért „Kiemelt partner 2016.” díj átadása, s a végzős diákok szalagtűzése a rivaldafényben, a családtagok tapsától kísérve  - egységet, közös örömöt fejezett ki. Ezt az érzést erősítette a pedagógusok videóüzenete, a végzős és a fiatal diákok műsora és a 12. A osztály látványos tánca is. A rendezvény a Kálvineum csodálatos dísztermében hagyományőrző/hagyományteremtő céllal megrendezett bállal ért véget. További fotóink megtekinthetők facebook oldalunkon, az alábbi képre kattintva.