Suli-buli a Középkerti Általános Iskolában

2014. 09. 22-én a Veress Ferenc Szakképző Iskola is részt vett a Középkert Általános Iskola Suli-buliján. Ez a vidám hangulatú, kötetlen rendezvény jó alkalmat teremtett arra, hogy játékosabb, interaktív formában kapjanak ízelítőt az általános iskolások a Veress Ferenc Szakképző Iskolában tanulható szakmákból. A 7., 8. osztályosok pincérügyességi, tortadíszítő, betűtészta-mondatkirakó, penne-tésztafűző, kürtős kalácssütő versenyen vehettek részt. A kézügyességet, kreativitást, kommunikációs képességeket igénylő vetélkedők fergeteges hangulatban zajlottak.

Komoly munkát igényelt a szervezőktől a kisebbek türelemre intése, akik szintén részt akartak venni a vetélkedésben. A nagyok után a kisebbek is kipróbálhatták a tortadíszítést, a csempekirakót. Hosszú mondatokat alkothattak betűtésztából, kisebb ajándéktárgyakat készíthettek a felső maró segítségével,  és még kürtős kalácsot is süthettek. Jó érzés volt látni a két intézmény tanulóinak és pedagógusainak közös együttműködését.

Több fotó megtekintéséhez katt a fenti képre!

Nagyné Fórizs Lenke