Böszörményi önkéntesek a Csokigyárban

2014. március 29-én külön járatos autóbusszal indultak egy érdekesnek ígérkező csoki túrára a Veress Ferenc Szakképző Iskola önkéntes munkát végző diákjai. A debreceni tanulmányi kirándulásra meghívták az általuk segített általános iskolásokat. A Kölcsey Központban megrendezett II. Debreceni Kézműves Csokoládé Napok érdekes programokat, látványos kiállítást, kóstolási, vásárlási lehetőségeket kínált. További fotókhoz kattintson a képre!

A csokoládégyár, a csoki tanoda, a sütödei foglalkozás mind élményt nyújtottak a kisebb és nagyobb diákoknak egyaránt. Nyereményekkel és a belépőjegy árából beváltható lufikkal is gazdagodtak a résztvevők. A szép tavaszi időben debreceni városnézéssel zártuk a napot. A program szervezője Kovácsné Komáromi Éva tanárnő volt.