TEFITA és Tankerületi Tehetségnap

2014. március 25-én A tehetség hónapja országos programsorozat jegyében került megrendezésre a Tankerületi Tehetségnap Hajdúböszörményben. A Veress Ferenc Szakképző Iskola tantestülete, tanulóifjúsága aktívan támogatta a színvonalas szakmai tartalommal és szervezéssel megvalósuló rendezvényt. Mező Katalin tehetségkutató az iskolai tehetségazonosítás eredményeiről tartott nagy figyelemmel kísért elméleti előadást. Az intézményben folyó tehetséggondozás gyakorlatáról Kovácsné Komáromi Éva számolt be. A Tehetségnap ifjúsági programjáról, a Tehetséges Fiatalok Találkozójáról a részt vevő diákok hoztak hírt tehetség-vers és mítosz felolvasásával, filmvetítéssel, szórólappal, kiállítással. A rendezvényen iskolánk pincér tanulói biztosították a vendégek színvonalas kiszolgálását.

Az eseményeket megörökítő kisfilm megtekinthető videotárunkban!  A regionális kortárs csoport klub 2014. március 25-én délelőtt megtartott foglalkozásainak legötletesebb munkáit mutatjuk be.A Tehetségpontok Játékos Vetélkedőjén,Tehetség- LEGEK díjazottjai  az alábbi iskolák lettek. (Az általuk beküldött anyagok megtekinthetőek kategóriánként.)

A Tehetség-teszt megoldókulcsa letölthető innen.

A Tankerületi Tehetségnap programjai délután 14 órától zajlottak a Petőfi Házban. A nap eseményeiről készült fotók megtekinthetők a fenti képre kattintva.

Műhelyvezetők: Nagyné Fórizs Lenke, Kerekes Zsuzsa, Kovácsné Komáromi Éva, Pásztor Zoltán  A program szakmai segítői: Mező Katalin, Tóth Júlia, Kepics Ilona, Varga Antalné, Szabó Terézia  A program támogatói: a Veress Ferenc Szakképző Iskola vezetői és tankerülete, a Tankerületi Tehetségnap Szervező Bizottsága