Szállodalatogatás Budapesten

Iskolánk hagyományaihoz híven idén is megszerveztem a 11. évfolyam vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoportos tanulói számára a szakmai tanulmányi kirándulást, amelynek témája a szállodai életbe való betekintés. A tartalmas és élmény dús kirándulásra 2013. október 22-én került sor, ahova a 17 főből álló diákcsoportot Dobó Edit kolléganőmmel kísértünk el.

A szállodalátogatás során a Radisson Blu Béke Szálloda, Danubius Health Spa Resort Helia, és az Adina Apartment Hotel nyitotta meg kapuit előttünk, és mutatták be a szállodák életét. Programunkat a Néprajzi Múzeum állandó kiállításának megtekintésével is gazdagítottuk.

Tatár Hajnalka, szaktanár