Centrum futsal körzeti bajnokság

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark

2018. január 10-én iskolánk kilenc tanulója (Nagy Zsigmond, Balogh József Dominik, Kapusi Félix Sándor, Hortó Dávid Bence, Kónya Gábor, Kóródi Márk, Nagy Tamás, Sándor András, Berencsi Lajos) szerepelt eredményesen a „Centrum Futsal” bajnokság területi fordulóján, ahol három győzelem és egy döntetlen mérkőzés után az első helyen végzett a csapat. Csapatunk ezt követően 2018. január 17-én harmadik helyezést ért el a körzeti bajnokságon! Eredményükhöz gratulálunk. Fotóink megtekinthetők iskolánk facebook galériájában, az alábbi képre kattintva.

Pályaválasztási fórum

A Hajdúböszörményi Tankerület szervezésében pályaválasztási fórum került megrendezésre iskolánkban 2018.01.16-án. A sikeres pályaválasztás segítésének érdekében a helyi középfokú intézmények, a tankerület és a városvezetés képviselői osztották meg álláspontjukat, az általános iskolák támogatása, és az együttműködés erősítése érdekében. Az eseményen készült fotóink megtekinthetők az alábbi képre kattintva, iskolánk facebook galériájában.

Informatika verseny általános iskolások számára

2018.01.09-én informatika versenyt rendeztünk az általános iskolák 7. és 8. osztályos tanulói számára. A versenyt Nagy Dávid 8.A osztályos tanuló nyerte, második helyezést ért el: Polyák Kristóf 8.A, harmadik helyezett: Kelemen Kristóf 8.A osztályos tanuló. Mindhárman a hajdúböszörményi Baltazár Dezső Református Általános Iskola tanulói.  Az eredményekhez gratulálunk! Az alábbi képre kattintva megtekinthető fotóalbumunk, iskolánk facebook oldalán.

Játékos német nyelvi verseny

2018. január 09-én játékos német nyelvi versenyt rendeztünk általános iskolás tanulóknak. A tanulók az alábbi eredményeket érték el:

7. osztályos kategóriában:

1. helyezés: Csák Edit, Nagy Zsuzsanna Ildikó, Polgári Zsanett (Középkerti Általános Iskola)
  2. helyezés: Fábián Leila, Kocsis Judit, Kun Brigitta (Bethlen Gábor Általános Iskola)
  3. helyezés: Hagymási Sándor, Pipó Máté, Sári Máté (Bethlen Gábor Általános Iskola)

8. osztályos kategóriában:

1. helyezés: Dobó-Nagy Boglárka, Nagy Vanda, Szabó Noémi (Középkerti Általános Iskola)
  2. helyezés: Balogh Noémi, Németh Attila, Németh Zuzsa (Bethlen Gábor Általános Iskola)

Eredményükhöz gratulálunk! Fotóink megtekinthetők az alábbi képre kattintva, iskolánk facebook galériájában.

Januári pályaválasztási programjaink

A Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tisztelettel meghívja Önt és pályaválasztási döntés előtt álló Tanulóit, valamint az érdeklődő szülőket és Pedagógusokat a 2018. január 08-10. között megrendezésre kerülő versenyeire és a 2018. január 10-én, szerdán, megrendezésre kerülő pályaválasztási nyílt napjára.

Az alábbi versenyeket, vetélkedőket hirdetjük meg:

• 2018.01.08. (hétfő) 14.30- tól matematika verseny
  • 2018.01.09. (kedd) 14.30- tól angol és német játékos idegen nyelvi vetélkedő (2-3 fős csapatok részére)
  • 2018.01.09. (kedd) 14.30- tól informatika verseny
  • 2018.01.10. (szerda) 14.30 -tól sportvetélkedő (3-5 fős csapatok részére)

A pályaválasztási nyílt napon látogatható tanórák ideje, helye, és témája a itt található!

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!