SzakmaTúra 2018

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark

Az Európai Szakképzési Hét keretein belül került megrendezésre a Berettyóújfalui Szakképzési Centrum nagyszabású pályaorientációs rendezvénye 2018.11.14-én. A rendezvénynek a hajdúszoboszlói BSZC Bocskai István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája adott otthont. A centrum tagintézményeként iskolánk is képviseltette magát Szakmaci Cukorboltjával, tanulóink munkaruházati bemutatójával és egyéb programokkal. Az eseményen készült fotók megtekinthetők iskolánk facebook oldalán, az alábbi képre kattintva.

Szalagavató ünnepség 2018

Intézményünk 2018.11.10-én rendezte meg hagyományos szalagavató ünnepségét a hajdúböszörményi Sillye Gábor Művelődési Központban. Végzőseinknek gratulálunk e jeles alkalomból! Fotóink megtekinthetőek iskolánk facebook galériájában, az alábbi képre kattintva:

Pályaorientációs nap a Középkerti Általános Iskolában

2018.11.10-én iskolánk részt vett a hajdúböszörményi Középkerti Általános Iskola pályaorientációs napján is. Fotóink megtekinthetőek iskolánk facebook galériájában, az alábbi képre kattintva:

Pályaorientációs nap a Móra Ferenc Általános Iskolában

2018.11.10-én iskolánk részt vett a hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola pályaorientációs napján. Fotóink megtekinthetőek iskolánk facebook galériájában, az alábbi képre kattintva:

Nagy Háború című filmpályázat

Iskolánk tanulói részt vettek az első világháború befejezésének évfordulója alkalmából kiírt Nagy Háború című filmpályázaton. A tanulóink (Faragó Bettina, Balogh Brigitta Bettina, Szálkai Bence) által készített film harmadik helyezést ért el! Eredményükhöz gratulálunk! Felkészítő tanár: Szerdahelyi Zoltán. További fotóink megtekinthetőek iskolánk facebook galériájában, az alábbi képre kattintva: