Tanévkezdő információk

IWIWSatartlapGoogle bookmarkDel.icio.usTwitterLinkter.huvipstart.huFacebookMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huMyspace bookmark

A 2017/2018. tanév zárásához, valamint a 2018/2019. tanév kezdéséhez kapcsolódó információk itt olvashatók. Iskolánk minden tanulójának és munkatársának jó feltöltődést, sok pihenést kívánunk a nyári szünetre!

Érettségit adó képzésünk

Jelentkezési lap letölthető itt

OKJ-s szakképesítést adó szakmai képzéseink

Jelentkezési lap letölthető itt

Tanévzáró ünnepség

Tanévzáró ünnepségünket 2018.06.21-én tartottuk, iskolánk díszudvarán. Gratulálunk díjazott tanulóinknak! Az eseményen készült fotókkal kívánunk jó pihenést, kellemes nyári szünetet! Az alábbi képre kattintva megtekinthetők fotóink, facebook galériánkban. A fotókat köszönjük Dobrai Zoltán tanár úrnak!

Széchenyi Sound

2018.05.30-én iskolánk is részt vett (9. A, 1/9. d, 2/10. d, 10. A, 11. A, 12. A osztályok tanulói) a Széchenyi Sound sportrendezvényen, és a strandröplabda versenyen 3. helyezést értek el diákjaink. Eredményükhöz gratulálunk! Felkészítők: Szerdahelyi Zoltán és Zámbó Attila testnevelők. A rendezvényen készült fotók megtekinthetők iskolánk facebook galériájában, az alábbi képre kattintva: